Дивне поруч!
Життя йде своїм звичаєм. Здається, що дні схожі один на одного. Але це не зовсім так. Минає час, і виявляється, що і цей день зробив свій внесок в історію. Щоб, як казав один кіногерой, "День взяття Бастилії не пройшов дарма" є рубрика "Цей день в історії". Але й сьогодні, у світі відбувається маса найдивовижніших речей - найсвіжіші зібрані в рубриках програми. Курйозні новини ви знайдете в "шаленому світі". Рубрика "Диво-новини" розповість про найнеймовірніші події, про незвичайні здібності простих людей, про загадкові явища та відкриття. Україна - дивна країна з надзвичайними людьми, в цьому ви переконаєтесь, переглянувши рубрику "Дивовижна країна" - сюжети про незвичайних людей з різних куточків України. Ось такий у нас "Пізнавальний ранок". До речі, так називається ще одна наша рубрика для допитливих.
Прокинувся вранці – приведу до ладу свою планету!
Так радив Маленький Принц. А чи все гаразд у Вашому королівстві? Давайте почнемо з малого – дамо лад нашому житлу, тим більше, що в програмі "Ранок з Інтером" у великій кількості є "Ідеї для оселі". Залишилось втілити їх у життя. З нашими простими і потрібними порадами Ви легко впораєтеся з дрібним ремонтом, а зекономлені сили можна направити на творчість - наприклад, зробити подарунок близьким своїми руками, або авторський декор власної кімнати. Гарною прикрасою будинку, як відомо, є квіти. Спілкування з ними - особливе мистецтво, яке знімає стрес і робить нас добрішими. "Зелений ранок" допоможе вам правильно озеленити і дім, і дачу. Ще один Ваш помічник по дому - рубрика "Споживач" - молодший брат програми "Знак якості" коротко розповість Вам, як правильно вибрати товари та продукти, і що приховують виробники за барвистими упаковками.
Ранок попереджає...
Життя - як пішохідний перехід - смуга біла, смуга чорна. Правильно кажуть - попереджений наполовину врятований. Рубрика "Бережіть себе" допоможе вам уникнути неприємних різних життєвих ситуацій, розповість, як уберегти себе і близьких від злочинців, як не стати жертвою шахрая. А якщо у вас проблема - допоможе з нею впоратися, і розповість, як з неї вибратися з найменшими втратами. Корисно також почути наші "Адвокатські історії". Наші адвокати зі всією увагою розглянуть проблему, дадуть оцінку рішенням суду, порадять, як бути.
Хто рано підводиться, за тим і діло водиться.
"Ранок" допоможе з розумом спланувати вечір ". Усі свіжі факти про кінопрокат, касові збори, нові фільми і відгуки про них - у рубриці "Кіноновини ". У нашому "Шоуранку"- новини шоубізу, інтерв'ю з зірками, запальні мелодії, які зададуть ритм і настрій вашому дню. І як завжди, вранці в гості на чашечку приходять гості - необов'язково популярні, але завжди цікаві.
Ранкова програма на каналі Інтер є однією з найбільш вдалих, в ній багато цікавої та корисної інформації, її приємно і легко дивитись.
3. Детальний аналіз розважального ток-шоу
Ток-шоу (від англійського говорити) — жанр телепередачі, телевізійної дискусії, обговорення питань загального інтересу, точок зору. Як правило в ток-шоу беруть участь запрошені в студію глядачі та гості. Спілкування гостей телепрограми організує звичайно один, або іноді декілька телеведучих. Найчастіше, основною темою дискусії є інтерв'ю із запрошеними гостями до студії — політиками, знаменитостями, фахівцями.
Новий канал запустив ток-шоу про Фабрику зірок-3, в рамках якого телеглядачі зможуть висловити свою думку, ставити питання членам жюрі, ведучим і музичному продюсерові проекту.
Як повідомили Кореспондент.net у прес-службі Нового каналу програма з робочою назвою Ще не все... виходитиме після кожного щотижневого гала-концерта української Фабрики зірок-3.
"Переглянувши роботу над першими двома фабриками, ми прийшли до висновку, що дуже багато емоцій залишається за кадром, - розповіла головний продюсер Нового каналу Оксана Панасівська. - Після закінчення концерту, як у глядачів так і у самих учасників залишається ще багато питань, на які вони б хотіли отримати відповіді: "Чому жюрі вибрало саме цього фабриканта", "Чому прибрали мене, а не його"… і так далі Ми дамо можливість всім учасникам проекту висловитися про те, що накипіло а телеглядачам - побачити ці емоції". Обов'язковими учасниками будуть музичний продюсер проекту - Костянтин Меладзе, всі члени жюрі, викладачі, фабриканти й ті що вибули декілька хвилин тому, фабриканти.
Крім того, в програмі приймуть участь 10 найактивніших глядачів, які були присутні на концерті друзі й родичі учасника, що покидає проект, а також зірки. Особливістю нового інтерактивного шоу стануть дзвінки телеглядачів. "Всі, хто тільки що дивився гала-концерт по телевізору, зможуть зателефонувати в студію, щоб поспілкуватися з учасниками проекту, поставити питання жюрі або висловити претензії - сказала головний продюсер Нового каналу. - Це буде те інтерактивне обговорення, яке ми раніше упускали".
В разі успіху ток-шоу продюсери мають намір продовжити випускати шоу і після закінчення проекту Фабрика зірок - як "самостійне шоу на актуальні теми".
Так, дійсно, на сьогоднішній день одним з найпопулярніших є ток-шоу під назвою “Ще не все” ведучою якого є Маша Єфросініна. Ток-шоу має своєю метою детальніше поспілкуватись з учасниками та розповісти про події в зірковому домі на проекті “Фабрика зірок -3”.
Як і всі розважальні ток-шоу, в центрі уваги ведучих та телеглядачів є психологічні конфлікти, які виникають між учасниками проекту, які замкнені в межах однієї будівлі і вже майже три місяці не мають змоги спілкуватись з рідними і вести свій звичний спосіб життя. Всі ці умови породжують зіткнення як на побутовому рівні (між сусідами по кімнаті) так і інші конфлікти, пов’язані з творчістю.
Ще однією цікавою темою є симпатії молодих людей один до одного, які виникають на проекті. Адже вік учасників від 16 до 25 років – саме той вік, коли легко закохатись та важко стримувати свої бажання.
На кожному телеефірі присутній продюсер проекту “Фабрика зірок -3” – Костянтин Меладзе. Він не тільки дає коментарі з приводу тієї чи іншої ситуації, а й уважно слідкує за тим, як поводять і що говорять майбутні зірки. Це дуже важливо у їх подальшій роботі та творчості. Всі хто дивились перші ефіри програми могли самі побачити, що молодим людям не завжди вистачає дисципліни, відчуття такту, і навіть здорового глузду при відповідях на питання. Мабуть, дивлячись записи програми через кілька років їм буде дуже соромно.
Цікавість глядачів супроводжує фабрикантку Тетяну Воржеву. З самого початку проекту вона конфліктує з фабрикантами. В одній з останніх передач вона здивувала і прихильників і ведучіх і продюсера заявою, що їх не має діла до чуток і їй все одно, як до неї ставляться інші учасники проекту. Головне, каже вона, це те, навіщо ми тут, а я тут, щоб перемогти – сказала Тетяна. А все інше мене не обходить. Глядачі та викладачі розділились у поглядах на таку поведінку. З одного боку Тетяна має рацію. Вона показала себе не тільки як дівчину з дуже ефектною, модельною зовнішностю, а й як справжній боєць. А на війні, усі засоби .... З іншого – така холодність та егоїзм негативно впливають на її імідж та відношення до неї інших людей.
В цьому сезоні проект “Фабрика зірок -3”, на мій погляд, є найбільш вдалим. Тому що навіть ті, хто ніколи не дивився такі попсові проекти, охоче проводять вихідний перед екраном телевізора. А зацікавившись проектом, та творчістю фабрикантів хочеться більшого – дізнатися про їх життя до проекту, їхні сім’ї, коханих. Саме для цього і було задумано ток-шоу “Ще не все” на якє запрошують рідних фабрикантів, їх друзів. А також є змога обсудити виступи на концерті і закулісні інтриги.
ВИСНОВКИ
Під час виконання контрольної роботи ми зробили наступні висновки. 1. Прямий ефір використовувався в перші роки зародження телебачення, так як ще не були впроваджені технології запису. Зараз частіше за все в прямому ефірі транслюються спортивні змагання або нагородження (на кшталт Оскару, MTV Music Awards і т.н.). Також трансляцію використовують при показі новин, коли ведучі презентують в прямому ефірі підготовлені та записані сюжети. 2. В середині 80-х років радянське телебачення починає суттєво змінюватись та розвиватись завдяки передачам, які почали виходити в прямому ефірі. 3. Ранковий ефір на Новому каналі іноді аж над-то драйвовий та сучасний, у нього є досить велика аудиторія. А хороші ведучі дуже дотепні і смішні. Однак я впевнена, що люди віком старше сорока багато чого навіть не зрозуміють. По-перше ведучі дуже швидко розмовляють, по-друге, в їх мові дуже багато молодіжного сленгу, який і мені іноді є незрозумілим. 4. Ранкова програма на каналі Інтер є однією з найбільш вдалих, в ній багато цікавої та корисної інформації, її приємно і легко дивитись. 5. Програма “Cніданок з 1+1”, яку досить довго полюбляли телеглядачі, стала нудною та не цікавою, недивлячісь на хороший підбір телеведучіх та якість і прфесіоналізм передачі. 6. В цьому сезоні проект “Фабрика зірок -3”, на мій погляд, є найбільш вдалим. Тому що навіть ті, хто ніколи не дивився такі попсові проекти, охоче проводять вихідний перед екраном телевізора. А зацікавившись проектом, та творчістю фабрикантів хочеться більшого – дізнатися про їх життя до проекту, їхні сім’ї, коханих. Саме для цього і було задумано ток- шоу “Ще не все” на якє запрошують рідних фабрикантів, їх друзів. А також є змога обсудити виступи на концерті і закулісні інтриги.
ЛІТЕРАТУРА
1. Багіров Е., Кацев І. Телебачення. XX століття. Мистецтво. - М., 1988. –
145с.
2. Саппак В. Телебачення і ми. Мистецтво, М., 1983. – С6-7.
3. Юровский Ю.. Телебачення - пошуки і рішення. Мистецтво, М.,1984. –
78с.
4. Резников М.Р. Радио и телевидение вчера, сегодня, завтра.- М.:Связь,1977.-95с. 5. Джигит И.С. История развития и достижения советского телевидения.// Радиотехника.- 1947.- №9.- С.39-43. 6. Шамшин В.А. Телевидение.// Электросвязь.- 1975. - №9.- С.1.