Смекни!
smekni.com

Технологія страв та кулінарних виробів з борошна (стр. 6 из 6)

Формули аналогічні (див. рис. 2.21).

Тісто пісочне
№ пп Найменування сировини Мн в кг
1 кг 20 кг
1 Борошно 625,625 12512,5
2 Яйця 100 2000
3 Маргарин 310 6200
4 Цукровий пісок 160 3200
5 Сіль 25 500
6 Цедра лимонна 12 240

Рис. 2.21 Розв’язання задачі №8

Завдання 9.

Знаходимо рецепт на одну порцію і множимо на 200, так само як і в задачі №1 за аналогічною формулою (див. рис. 2.22;2.23;2.24).

Пельмені з вершковим маслом
№ пп Найменування сировини Мн на порцію
1 п. 200 п.
1 Тісто 70 14000
2 Фарш м'ясний 120 24000
3 Масло вершкове 5 1000

Рис. 2.22 Розв’язання задачі №9

Тісто
№ пп Найменування сировини Мн на порцію
1 п. 200 п.
1 Мука пшенична 50 10000
2 Вода 15 3000
3 Яйця 5 1000
4 Сіль 1 200

Рис. 2.23 Розв’язання задачі №9

Фарш м'ясний
№ пп Найменування сировини Мн на порцію
1 200
1 Телятина 40 8000
2 Жирна свинина 50 10000
3 Цибуля 10 2000
4 Перець молотий чорний 0,02 4
5 Вода 15 3000
6 Яйця для змазування 3 600

Рис. 2.24 Розв’язання задачі №9

Завдання 10.

У рецепті вареників зі свіжою капустою дивимося скільки фаршу потрібно на одну порцію і множимо на 60 порцій. Формула аналогічна задачі №1 (див. рис. 2.25).

Фарш із свіжої капусти
№ пп Найменування сировини Мн на порцію
1 60
1 Капуста свіжа 134 8040
2 Цукор 3 180
3 Морква 10 600
4 Цибуля 36 2160
5 Томат-пюре 10 600
6 Олія 5 300

Рис. 2.25 Розв’язання задачі №10

Ще у даній задачі я представив діаграму принцип створення якої я описав раніше (див. рис. 2.26).

Рис. 2.26 Розв’язання задачі №10

2.4 Створення презентації в MicrosoftOfficePower Point.

Microsoft PowerPoint — це застосунок для створення і проведення презентацій, що є частиною Microsoft Office, і доступний в редакціях для операційних системMicrosoft Windows і Mac OS.

Презентацію в Microsoft Power Point можна створити декількома способами. Наприклад, скористатися майстром автозмісту, який на основі отриманих відповідей створює презентацію необхідного змісту і дизайну (див. рис. 2.27).

Рис. 2.27 Створення презентації.

Крім того, можна створити презентацію на основі шаблону, що визначає дизайн (але не зміст) презентації. І нарешті, можна почати з імпорту структури презентації з іншого застосування або з порожньої презентації, що не має ні змісту, ні дизайну. Для створення презентації необхідно вибрати в меню Файл команду Створити і перейти на вкладку Загальні. Майстер автозмісту запрошує основні відомості про презентацію. При кожному клацанні на кнопці далі майстер отримує частину потрібної йому інформації наступного типу.

· Вид презентації. У Power Point існує декілька вбудованих типів і тем презентацій. таких як Учбовий курс, Диплом, Бізнес-план, і так далі

· Спосіб пред'явлення і Формат видачі. Тут указується як планується використовувати презентацію, наприклад провести презентацію на екрані або в Internet або роздрукувати у вигляді рекламних проспектів.

· Параметри презентації. Запрошується інформація для титульного слайду, відстежується дата останнього оновлення і т. д..

Шаблони оформлення — це заздалегідь задані розмітки і оформлення презентацій, в які розробники вставляють свій матеріал. Нова презентація дозволяє створити презентацію за допомогою порожніх слайдів, вибраних з області Розмітка слайду. При необхідності додати новий слайд виберіть команду Створити слайд меню Вставка.

У PowerPoint для зручності роботи над презентаціями існують різні режими. Основні режими, використовувані в PowerPoint— це звичайний режим, режим структури, режим слайду, режим сортувальника слайдів, і режим показу. Для швидкого перемикання режимів служать кнопки в лівому нижньому кутку вікна PowerPoint, або команди меню Вигляд. При створенні окремих слайдів використовуються перші три режими. При роботі зі всією презентацією цілком (при настройці ефектів появи окремих слайдів, зміни послідовності їх проходження, тривалість показу кожного слайду і т.д)використовується режим сортувальника слайдів. Крім того у будь-який момент можна запустити показ слайдів і проглянути презентацію, використовуючи режим Показ слайдів.

У звичайному режимі відображаються три області: область структури, область слайду і область заміток. Ці області дозволяють одночасно працювати над всіма аспектами презентації. Розміри областей можна змінювати, перетягуючи їх межі. Область структури. Область структури служить для організації і розгортання вмісту презентації. У ній можна вводити текст презентації і упорядковувати пункти списку, абзаци і слайди.

Область слайду. В області слайду відображається текст кожного слайду з урахуванням форматування. На окремі слайди можна додавати малюнки, фільми, звуки, анімацію і гіперпосилання. Область заміток. Область заміток служить для додавання заміток доповідача або відомостей для аудиторії. Якщо в замітках повинен бути малюнок, додавати замітки слід в режимі сторінок заміток.

У режимі структури презентація зображається в скороченому вигляді: а саме тільки заголовки слайдів і текст, що міститься в слайдах. Робота в режимі структури є якнайкращим варіантом організації презентації і внесення змін в неї, оскільки в процесі роботи на екрані відображаються всі заголовки і основний текст. Можна поміняти місцями пункти на слайді, перемістити слайд цілком з однієї позиції в іншу і змінити заголовки і основний текст. Перед заголовком кожного слайду коштує номер і значок. Основний текст, що включає до п'яти рівнів відступів, розташований після кожного заголовка. Щоб упорядкувати слайди або пункти маркірованого списку, виберіть значок слайду або маркер, відповідний тексту, який потрібно перемістити, і перетягнете його в іншу позицію.

Режим слайду дозволяє відобразити поточний слайд у великомасштабному вигляді, для того, щоб можна було додавати в нього текст, вставляти малюнки, таблиці, організаційні діаграми, графічні об'єкти, написи, фільми, звукові ефекти, гіперпосилання і анімацію. Режим сортувальника слайдов— єдиний режим, що дозволяє проглядати слайди у вигляді ескізів. Після закінчення створення і редагування презентації сортувальник слайдів дає закінчену картину всієї презентації, спрощуючи її реорганізацію, додавання або видалення слайдів і попередній перегляд ефектів анімації і зміни слайдів.

Режим проглядання слайдів здійснюється в повноекранному режимі, як і реальний показ слайдів. У цьому режимі презентація демонструється в тому вигляді, як вона з'явиться перед аудиторією. Можна проглянути, як під час реальної демонстрації виглядатимуть графічні об'єкти, фільми, анімовані елементи, ефекти зміни слайдів, а також проконтролювати час демонстрації.


ВИСНОВКИ

Для створення розрахунково-графічно завдання я використовував: текстовий редактор Word, електронну таблицю Excel, PowerPoint.

MicrosoftOfficeWord я використовував загалом для створення теоретичної частини. MicrosoftOfficeExcel для створення практичної частини, для полегшення обчислення. Для створення презентації застосовував MicrosoftOfficePowerPoint.

Розрахунково-графічне завдання показало,що максимальна комп’ютеризація даної галузі сприятливо впливає на її подальший розвиток, полегшення всих процесів діяльності , а застосування новітніх розробок в області реклами, а саме розміщення останньої в мережі Інтернет, значно скорочує витрати на рекламні заходи і в той же час підвищує їх ефективність.


СПИСОК ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ

  1. Сборник технологических карт на блюда и кулинарные изделия для заведений ресторанного хозяйства /Авт. сост. А.М.Беляєва. – К.: Издательство А.С.К., 2007.- 1248 с.
  2. Сборникрецептур блюд и кулинарных изделий, для предприятий общественного питания /Авт. сост.: Здобнов.А.И. Цыганенко.В.А. ПересечныйМ.И. – К.: Издательство А.С.К., 2008.- 656 с.: ил.
  3. Шумило Г.І. Технологія приготування їжі. – К.: Кондор,2008.
  4. Алан Р. Нейбауэр. MicrosoftWord для Windows 95. Проще простого. - Киев: Діалектика, 1997 - 420 с.
  5. Мартин С. Метью. ExcelдляWindows 95. Проще простого. - Киев: Диалектика, 1997 - 320 с.
  6. ПаськоМ. Microsoft Office - 97. К.: BHV, 1998.

Додаток А.

Технологічна схема приготування виробів з дріжджового тіста

(опарний спосіб)