Загальний малогомілковий нерв (nervusperoneuscommunis) за І функцією — мішаний (рис. 165). Утворившись, іде донизу, дещо І відхиляючись убік. Обійшовши головку малогомілкової кістки, І нерв поділяється на поверхневий малогомілковий та глибокий ма- І логомілковий нерви. І
Поверхневий малогомілковий нерв (nervusperoneussuperficial) 1 за функцією — переважно чутливий. Іннервує шкіру тилу паль- І ців та стопи (за винятком шкіри І міжпальцевого проміжку), а м'я- І зові гілки йдуть до довгого та короткого малогомілкових І м'язів. І
Глибокий малогомілковий нерв (nervusperoneusprofundus) за функцією — переважно руховий. Супроводячи передні великогомілкові судини, віддає гілки до м'язів передньої групи гомілки і тилу стопи, а також іннервує шкіру тилу пальців у ділянці І між-пальцевого проміжку.
Великогомілковий нерв (nervustibialis) за функцією —мішаний. Утворившись, іде донизу в складі підколінного судинно-нервового
пучка і входить у гомілково-підколінний канал. Вийшовши з каналу, нерв огинає присередню кісточку і на підошві стопи поділяється на бічний та присередній підошовні нерви. Великогомілковий нерв іннервуе м'язи задньої групи гомілки, капсулу колінного суглоба та шкіру задньої ділянки гомілки.
Бічний підошовний нерв (nervusplantarislateralis) йде по бічній борозні підошви та іннервує навколишні анатомічні утвори.
Присередній підошовний нерв (nervusplantarismedialis) розміщений на підошві стопи, близько до її присереднього краю. Іннервує навколишні анатомічні утвори.
Куприкове сплетення (plexuscoccygeus) розміщене на тазовій поверхні куприкового м'яза. Утворене черевними гілками Vкрижового та куприкового сегментів. Гілки сплетення іннервують шкіру в ділянці відхідника.