Смекни!
smekni.com

Створення туристичної фірми (стр. 1 из 3)

Міністерство освіти і науки України

Житомирський державний технологічний університет

Кафедра менеджменту та маркетингу

Звіт

По проекту з курсу: «Менеджмент організацій»


Вступ

Туризм — це тимчасовий виїзд людини з місця постійного проживання в оздоровчих, пізнавальних або професійно-ділових цілях без заняття оплачуваною діяльністю. Турист (мандрівник) — особа, яка здійснює подорож по Україні або в іншу країну з будь-якою, не забороненою законом країни перебування метою на термін від 24 годин до шести місяців без здійснення будь-якої оплачуваної діяльності та з зобов'язанням залишити країну або місце перебування у зазначений термін.

Туристична діяльність — діяльність з надання різноманітних туристичних послуг відповідно до вимог законодавства України.

Екскурсійна діяльність — діяльність з організації подорожей, що не перевищують 24 години у супроводі фахівця-екскурсовода за заздалегідь складеними маршрутами з метою ознайомлення з пам'ятками історії, культури, природи, музеями, з визначними місцями тощо.

Суб'єкти туристичної діяльності — це підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, фізичні особи, які зареєстровані у встановленому чинним законодавством України порядку і мають ліцензію на здійснення діяльності, пов'язаної з наданням туристичних послуг.

Туристичні послуги — це послуги суб'єктів туристичної діяльності щодо розміщення, харчування, транспортного, інформаційно-рекламного обслуговування, а також послуги закладів культури, спорту, побуту, розваг, спрямовані на задоволення потреб туристів.

Туристичний продукт — це комплекс туристичних послуг, необхідних для туриста під час його подорожі.


Розділ 1.

Об’єктом проекту виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Адеона» (ТзОВ «Адеона»).

Згідно Господарського кодексу, Товариством з обмеженою відповідальністю є господарське товариство, що має статутний фонд, поділений на частки, розмір яких визначається установчими документами, і несе відповідальність за своїми зобов’язанями тільки своїм майном. Учасники Товариства, які повністю сплатили свої вклади, несуть ризик збитків, повязаних з діяльністю товариства у межах своїх вкладів.

Як зазначалось, назва ТзОВ – «Адеона». Адеона – давньогрецька богиня, покровителька, захистниця тих, хто у дорозі. Туризм — це тимчасовий виїзд людини з місця постійного проживання в оздоровчих, пізнавальних або професійно-ділових цілях без заняття оплачуваною діяльністю. Оскільки, наші клієнти мандруватимуть, то ТзОВ «Адеона», буде намагатись створити такі умови, щоб вони відчували задоволення, захист, комфорт та інтерес.

Розділ 2

Юридична адреса ТзОВ «Адеона»:

10000,

м. Житомир

вул. Київська, 73

телефон 36-38-80

е-mail: adeona@ukr.net



Ескізи штампу та печатки

Розділ 3

Основні коди підприємства:

1. ЄДРПОУ……………….58726498

2. ЗКФВ…………………...25

3. Місцезнаходження……..1469852376

Розділ 4

Основними видами діяльності ТзОВ «Адеона» є:

- ефективне використання наявної матеріальної бази, будівництво та реконструкція туристичних обєктів, розвиток мережі громадського харчування;

- надання громадянам України та інших країн туристсько-екскурсійних та інших видів послуг по організації відпочинку, побуту та харчування;

- організація страхування туристів,

- організація виставок, ярмарок, конкурсів;

- посередницька діяльність, торгівля туристським та сопртивним інвентарем та обладнанням, товарами народного вжитку і продовольчими товарами;

- виготовлення рекламної продукції, сувенірів, виробів народних промислів та їх реалізація;

- здійснення перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом;

Додаткові послуги, які надаються ТзОВ «Адеона» є:

· екскурсії;

· знижки;

· оформлення страхового полісу;

· бронювання квитків;

· сільський туризм.

В Україні ліцензуванню підлягають такі види туристичної діяльності:

- організація прийому та обслуговування іноземних туристів в Україні (іноземний туризм);

- організація прийому та обслуговування вітчизняних туристів в Україні (внутрішній туризм);

- організація туристичних поїздок за межі України (зарубіжний туризм);

- екскурсійна діяльність;

- організація масового та оздоровчо-спортивного туризму.

Ліцензуванню підлягають туристичні агентства, бюро подорожей, бюро екскурсій, бюро з прийому туристів, туристичні оператори, готелі, мотелі, кемпінги, туристичні комплекси і бази, інші юридичні особи незалежно від форм власності та фізичні особи, .які здійснюють туристичну діяльність, передбачену їх статутами або положеннями.

ТзОВ «Адеона» для здійснення своєї діяльності отримає ліцензію на такі види діяльності: організацію прийому та обслуговування вітчизняних туристів в Україні (внутрішній туризм); екскурсійну діяльність; організацію масового та оздоровчо-спортивного туризму.

Готельні послуги та послуги харчування, що надаються суб'єктами туристичної діяльності, підлягають обов'язковій сертифікації на їх відповідність вимогам нормативних документів України.

Розділ 5

Після складання засновницьких документів та сформування майна підприємства у вигляді статутного фонду починається наступний етап заснування власної справи, який полягає в державній реєстрації фірми. Державна реєстрація є найважливішим етапом, адже саме вона завершує процес створення підприємства. Будь-яка підприємницька структура вважається створеною і набуває паво юридичної особи з дня її реєстрації у Державній Адміністрації місцевих органів влади за місцезнаходженням підприємства.

Для здійснення державної реєстрації ТзОВ „Адеона” необхідно внести плату за державну реєстрацію у розмірі 170 грн. згідно чинного законодавства та подати до Житомирського міськвиконкому наступні документи:

- установчі документи у повному обсязі відповідно до чинного законодавства (рішення власників майна про створення юридичної особи, тобто Засновницький договір, а також протокол установчих зборів, Статут ТзОВ „Адеона”);

- реєстраційну картку встановленого зразка;

- документ, що засвідчує внесення плати а державну реєстрацію;

- документ, що засвічує сплату власниками внесків до статутного фонду суб’єкта господарювання в розмірі, який встановлюється законом;

- документи, що підтверджують місцезнаходження товариства за зазначеною в установчих документах адресою;

- рішення Антимонопольного Комітету України про згоду на створення суб’єкта господарювання.

Відділ державної реєстрації Житомирської облдержадміністрації після перевірки наведених в реєстраційній картці відомостей та комплектності пакету документів формує реєстраційну справу ТзОВ ”Адеона”, і фіксує дату надходження документів у журналі обліку реєстраційних справ та письмово повідомляє про це нас шляхом надіслання довідки, яка підписується представником органу державної реєстрації, відповідальним за прийняття документів, і засвідчується штампом цього органу. Орган державної реєстрації несе відповідальність за комплектність та зберігання реєстраційної справи.

Потім протягом 3-х робочих днів з дня надходження документів Житомирський міськвиконком вносить дані реєстраційної картки до Реєстру суб’єктів підприємницької діяльності та видає нам свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразку з проставленим ідентифікаційним кодом, який був наданий органу державної реєстрації відділом статистики. Крім оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію видається три його копії, а також оригінал та копія поданих установчих документів з відміткою органів державної реєстрації.

Міськвиконком надсилає до відділу державної статистики та Житомирської державної податкової адміністрації – копії реєстраційної картки з відміткою про державну адміністрацію, до пенсійного відділу та відділу соціального страхування – інформаційне повідомлення.

Наступним етапом процесу створення підприємства є післяреєстраційний. Він передбачає реєстраційні клопоти. Наступним кроком для ТзОВ „Адеаона” є стати на облік в органах державної податково служби. З цією метою подаються до Житомирської державної податкової адміністрації свідоцтво про державну реєстрацію та копію установчих документів (копія реєстраційної картки вже була надіслана). Це є підставою для взяття ТзОВ ”Адеона” на облік. Термін взяття на облік суб’єкта підприємницької діяльності органами державної податкової служби, за наявності цих документів не повинен перевищувати двох днів.

Для одержання дозволу на виготовлення печаток і штампів ТзОВ ”Адеона” необхідно внести плати за видачу дозволу на виготовлення печаток і штампів у розмірі 130 грн.. Після цього подається в Житомирський РВ УМВС в Житомирській області копію свідоцтва про державну реєстрацію, два примірники зразків печаток і штампів, які були затверджені нами і додаткового погодження не потребують (на них зазначений ідентифікаційний код ТзОВ ”Адеона”, а також документ, що підтверджує внесення плати за видачу дозволу на виготовлення печаток і штампів.

Свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності та копія документа, що підтверджує взяття його на облік в органі державної податкової служби, є підставою для відкриття рахунків у будь-яких банках у встановленому порядку. Це дає змогу відкрити постійних рахунок у Житомирському відділенні Укрексімбанку.