Смекни!
smekni.com

Ремонт гусеничних тракторів Характеристика та (стр. 7 из 7)

= (30+2,1)*0,37 = 11,9 грн.

- вартість запасних частин і матеріалів зазначено в таблиці 7

Таблиця 7 – Таблиця розходу запасних частин

Найменування деталей та матеріалів Кількість матеріалів та сума
Кількість Ціна Ціна грн.
Електроенергія 110кВт 0,30 33
Електроди 10 0,35 3,5
всього 36,5

C=

С= 30+2,1+47,9+11,9+26,34=128,4 грн.

Накопичення по плану до вартості витрат становить 8% від собівартості ремонту.

(4.7)

=118,2*0,08 = 10,3 грн.

Визначаємо товарну вартість ремонту.

, (4.8)

=118,2+9,5 = 138,7 грн.

Таблиця 8 – Таблиця розходів

показник Сума
1 Основна заробітна плата 30
2 Допоміжна заробітна плата 2,1
3 Відрахування на соціальне страхування 11,9
4 Вартість запасних частин з націнкою 138,7
5 Накладні розходи 47,9
Всього 230,6

5. Висновки і пропозиції

5.1 Охорона праці на ремонтному підприємстві

Основними вимогами, що ставляться до конструкції машини і механізмів є безпека для здоров'я та життя людей, надійність та зручність експлуатації.

В ремонтному підприємстві велику увагу приділяють безпеці праці і виконання пожежної безпеки. Охорона праці є найважливішим обов'язком не тільки керівників і майстрів, а також робітників, зайнятих на ремонті машин.

В ремонтній майстерні на всіх робочих місцях повинні бути створені умови, які забезпечують повну безпеку робітників. Робочі місця повинні бути позбавлені від сторонніх предметів, вузлів і деталей.

Забороняється закривати світлові пройми з внутрішньої і зовнішньої сторін, палити користуватися відкритим вогнем в приміщенні. Необхідно вентилювати приміщення під час виконання робіт. Виконувати роботу робітник повинен у спеціальному одязі. Весь інструмент, яким користується робітник, повинен бути у повній справності. Всі пристрої для виконання робіт повинні використовуватися по призначенню.

Мета техніки безпеки в тому, щоб попередити травматизм, забезпечити повну безпеку праці на робочому місці. Всі робітники повинні знати правила пожежної безпеки і вміти користуватися протипожежними засобами.

На ремонтному підприємстві повинен бути встановлений протипожежний щит, вогнегасник. Палити потрібно у спеціально відведених місцях. Повинні бути встановлені протипожежні знаки і таблиці.

5.2 Охорона навколишнього середовища

На сучасному етапі розвитку велику увагу приділяють необхідності охорони середовища. В процесі сільськогосподарського виробництва чітка дія охорони навколишнього середовища перед усім залежить від робітників господарства.

Велике значення має попередження забрудненості навколишнього середовища нафтопродуктами і їх відходами.

Забороняється розташовувати поблизу рік і інших водойм нафтосклади і станції заправки паливно-мастильними матеріалами. Не допускається миття сільськогосподарської техніки у водоймах. Дня цій мети необхідно мати спеціальні установки для миття з наявністю спеціальної водостічної ями і з фільтрації полів для стікання води.

Не допускається вихлоп газів з несправною паливною апаратурою, що збільшує забруднення навколишнього середовища.

5.3 Цивільна оборона

Захист населення, збереження життя – найголовніша мета, яка відповідає конкретним інтересам працівників.

У мирний час величезних людських втрат, збитків економіці і навколишньому середовищу завдають стихійні лиха, аварії і катастрофи. На сільськогосподарських об'єктах у надзвичайних умовах проводять комплекс інженерно-технічних, технологічних і організаційних заходів спрямованих на забезпечення роботи майстерні. Інженерно-технічні заходи повинні забезпечити підвищення стійкості виробничих будівель, споруд, обладнання, захисних споруд. Технічні заходи передбачають підвищення стійкості роботи об'єктів, впровадження технологічних процесів, що спрощують виробництво і зменшують можливість впливу небезпечних факторів на людей і матеріальні засоби.

Організаційні заходи передбачають завчасну розробку і планування дії керівного складу спеціального об'єкту, штабу, формуванню цивільної оборони при виробничому процесі, проведення рятувальних і невідкладних робіт у надзвичайних умовах.

Основні способи захисту людей від зброї масового знищення – це укриття населення в захисних спорудах, використання засобів індивідуального захисту. Поряд з цим для збереження життя і захисту людей загальне обов'язкове навчання робітників способам захисту.

Необхідно організувати оповіщення про загрозу нападу з застосуванням зброї масового знищення, захистити воду і рослини від забруднення і організувати радіаційну, хімічну і бактеріальну розвідку.

Тому на підприємстві потрібно будувати споруди, які б мали захистити від зброї масового знищення робітників.


Висновок

Під час виконання курсового проекту я набув знання по розрахунку собівартості робіт, ефективність впровадження прогресивних способів ремонту машин, технологію і організацію ремонту сільськогосподарської техніки. Також набув навички у самостійному вирішенні питань з організації технічного обслуговування і розробки ремонту машин, розробки технологічних процесів обслуговування і ремонту МТП, розрахунок собівартості цих робіт та використанні навчальної і довідкової літератури, матеріалів типової технології ремонту машин, періодичної літератури.