Смекни!
smekni.com

Компютер на уроці математики (стр. 4 из 4)

· Після фізпаузи для очей учням пропонується коротеньке повідомлення про життя та наукову діяльність великого французького математика Рене Декарта.

IV. Осмислення нового матеріалу.

· Усне розв’язування вправ №699-701.

· Колективне розв’язування вправ №702, №708.

V. Домашнє завдання

№707, №710, №716


Додаток 3

Алгебра 7

Брейн-ринг

Тема: Розкладання многочленів на множники.

Мета: Узагальнити навчальний матеріал по темі „Розкладання многочленів на множники”, підготувати учнів до тематичної контрольної роботи.

Обладнання: комп’ютерний клас, пристрій для засвічування ліхтарів, набір питань оформлених у вигляді web-сторінки.

Хід уроку

1.Організаційна частина.

1. Поділ на команди

2. Призначення капітанів команд

3. Ознайомлення із правилами проведення гри

4. Розміщення команд за схемою

(мал. 1).


2. Змагання .


1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25

Мал. 2


Питання 1 Питання 2


Питання 3 Питання 4


Питання 5 Питання 6



Питання 7


Питання 8


Питання 9



Питання 10


Питання 11 Питання 12


Питання 13 Питання 14



Питання 15 Питання 16


Питання 17 Питання 18


Питання 18 Питання 19



Питання 20 Питання 21


Питання 22 Питання 23


Питання 24 Питання 25



3. Підсумки змагань.

№№ № правильноївідповіді Відповіді до запитань брейн-рингу
1 3
2 3
3 4 0;3
4 1
5 2 Немає розв’язків
6 - Такої формули не існує
7 4
8 - Спосіб групування
9 3
10 1
11 3
12 4
13 - Бевз Григорій Петрович
14 1
15 - ...добутку суми і різниці цих виразів
16 2
17 2
18 3
19 - §16
20 3
21 4 -4;0;4
22 1
23 1 так
24 2 ні
25 3

Порядок питань для брейн-рингу

12 4 16 1 18 20 5 8 13 23 15 14 24 6 3 10 11 19 17 2 9 7 25 21 22