Смекни!
smekni.com

Характеристика діяльності підприємства "Союзтехнопром продакшн Ко" (стр. 3 из 4)

7. Виробництво земляних робіт, пов'язаних з ремонтом, повинно виконуватися відповідно до встановлених вимог і при виконанні умов їх безпечного проведення.

8. Перед ремонтом обладнання, необхідно виконати намічені підготовчі заходи, пов'язані з його підготовкою до ремонту і забезпеченням безпеки проведення ремонтних робіт.

9. Ремонт та монтаж обладнання на декількох рівнях необхідно проводити із застосуванням інвентарних лісів. Подачу інструменту на місця проведення ремонтних робіт, розташованих на висоті, необхідно здійснювати у спеціальних сумках або ящиках.

10. Перед ремонтом обладнання, що має електричний привід, необхідно знеструмити електричну мережу, що живить електродвигуни, і на пускових пристроях і електричних щитах вивісити попереджувальні таблички.

11. Відключення, обладнання яке ремонтується, від діючих трубопроводів повинно проводитися заглушками, що мають ясно видимі хвостовики з відповідним маркуванням і розраховані на тиск у трубопроводах.

12. При технічному обслуговуванні і ремонті устаткування, що має гідравлічні та пневматичні приводи, необхідно:

– відключити ланцюг керування (електричні, пневматичні і гідравлічні);

– відключити насоси гідроприводу або систему подачі стисненого повітря;

– закрити запірні пристрої на гідро-, пневмосистемах і скинути тиск з відключеної частини системи.

Розбирання гідроакумуляторів, мультиплікаторів та інших апаратів, що працюють під тиском, проводити тільки за повної відсутності тиску масла і газу в них.

13. Всі, що знімаються під час ремонту вузли та деталі повинні розміщуватися на заздалегідь підготовлених майданчиках та місцях.

14. Ремонтні роботи, пов'язані із застосуванням газозварювання, електрозварювання, а також з використанням механізованого та іншого інструменту, здатного утворювати відкритий вогонь і іскри, слід проводити відповідно до встановлених вимог щодо організації безпечного проведення вогневих робіт.

8. Технологічний процес виготовлення продукції на ТПА

1. Прийшовши на роботу ознайомитися з нарядом робіт.

2. Приступати до роботи тільки в робочому спецодягу.

3. При роботі дотримуватися правил техніки безпеки.

4. Зробити заміс згідно з технологічною картою, яка знаходиться на машині.

5. Підвести бункер до завантажувальної горловини ТПА.

5.1. Узяти за ручку бункер і до упору підвести до завантажувальної горловини.

5.1.2. Закріпити бункер фіксатором.

6. Засипати у бункер заміс.

7. Включити машину натиснувши кнопку «Пуск».

8. Переконатися, що номери фактичних температур відповідають заданим на температурному табло яке знаходиться на пульті оператора.

9. Перевести ТПА в напівавтоматичний режим роботи ручкою перемикання режимів на пульті оператора.

10. Натиснути на кнопку «Зімкнення прес-форми».

11. Після розкриття прес-форми перевірити якість готових деталей.

12. Після 5–6 успішних циклів перевести ТПА в автоматичний режим роботи ручкою перемикання режимів на пульті оператора.

13. Натиснути кнопку «Зімкнення прес-форм».

14. Включити насос охолодження води.

14.1. Включити тумблер пускача, який знаходиться біля бака з водою.

15. Не допускати спустошення бункера, увесь час поповнюючи його замісом.

16. Кожні 10 циклів перевіряти якість деталей.

7. Готову продукцію підписувати (ПІБ, № форми).

18. При невідповідності якості деталей викликати того, що налагоджує.

19. Під час наладки режимів, усі деталі відправляти на переробку.

20. Після закінчення робочої зміни привести ТПА в неробочий стан.

20.1. Відвести бункер від завантажувальної горловини ТПА.

20.1.1. Ослабити фіксатор.

20.1.2. Узяти за ручку бункер і потягнути його на себе на 5–10 см

20.2. Розімкнути прес-форму.

20.2.1. Натиснути на кнопку «Розімкнути прес-форму», яка знаходиться на пульті оператора.

20.3. Відвести механізм уприскування натиснувши на кнопку «Відведення механізму уприскування», яка знаходиться на пульті оператора.

20.4. Вибити ливник з втулки ливника.

20.4.1. Узяти в ліву руку спеціальне латунне вибивання.

20.4.2. Наставити втулку на ливник.

20.4.3. Зробити удар молотком що знаходиться в правій руці.

20.5. Зупинити ТПА, натиснувши на кнопку «Стоп» на пульті оператора.

21. У разі нестабільної роботи ТПА впродовж зміни повідомити начальника цеху.

22. Забороняється втручатися в режими литва самостійно.

23. При прояві будь-якої аварійної ситуації при роботі ТПА, негайно натиснути кнопку «Стоп» і викликати того, що налагоджує.

9.Керівні матеріали регламентуючи роботу установки та інструкції апаратнику

Машина однопозиційна для лиття під тиском термопластичних матеріалів моделі ДА3130 призначено для виготовлення виробів з термопластичних матеріалів методом лиття під тиском і методом пресування.

Від гідро-двигуна МРФ-025/10 через шліцеву муфту обертання передається на промивний вал 2. З проміжного вала обертання через муфту передається шнеку циліндра пластикації.

Поступовий рух шнеку передається поршню 1. Переміщення механізму уприскування виконується гідроциліндром 3.

Замикання форм виконується важільною системою з приводом від гідроциліндру 4 та гідро-пушки 5.

Регулювання відстані між рухомої та не рухомої плитами проводиться переміщенням важільної системи з допомогою гвинтової пари 6.

Механізм уприскування виконує обертання шнека циліндру пластикації так уприскування підготовчого матеріалу у прес-форму.

Він складається з гідроциліндру 6, поршня 8, у якому в підшипниках 2 та 4 встановлений шліцевий вал 1, сполучений муфтою 7 з гідромотором 16 МРФ – 0,25/10 та муфтою 14 з шнеком циліндру пластикації.

При підведенні робочої рідини у полость виконується уприскування матеріалу у прес-форму. При введенні у порожнину 1 – примусове відведення шнека. Для попередження від перенавантаження різьби сопла у випадку проникнення розплаву через ущільнюючу поверхню, попереджено дренажний отвір А. При нормальній роботі витоки не допускаються.

10. Заходи з охорони навколишнього середовища

При переробці пластмас у вироби відбувається виділення газоподібних продуктів,які забруднюють повітряне середовище. Основна частина газоподібних шкідливих виділень уловлюється місцевими відсмоктувачами, решта – розчиняються системами загальної вентиляції.

Шкідливості, які видаляють системами витяжної вентиляції, направляються на установки знешкодження чи розсіюються в атмосфері. Для цього вихлопні труби забезпечуються спеціальними насадками, що утворюють факельний викидів, який збільшує ефект розсіювання.

Розсіювання шкідливих викидів у атмосфері є найбільш простим і дешевим способом захисту навколишнього середовища. Однак його можливо використовувати лише тоді, коли розрахунками буде доведено, що вміст речовин, що викидаються у приземному шарі сумісно з існуючим фоном не перевищує дозволеного за санітарними нормами.

Для виробництв переробки пластмас рекомендується використовувати чотири типи установок знешкодження забрудненого повітря:

1) каталітичне окислення повітря; принцип дії установки є нагрівання забрудненого повітря до 250–500°С і пропусканні його через систему каталізаторів, у присутності яких органічні речовини окислюються доСО2;

2) пряме збереження, яке полягає у вигорянні органічних домішок у забрудненому повітрі при температурі 1000–1100°С; незважаючи на удавану простоту цього методу, його через велику витрату палива потрібно застосовувати тільки за наявності у повітрі домішок, які пасивують роботу каталізаторів.;

3) використання забрудненого повітря в якості видувного у котельнях чи ТЕЦ; це найбільш простий і економічний спосіб, однак в наслідок того, що у весняний період зменшується потреба у виробці тепла, яке необхідно у літній період частково використовувати установки каталітичного окислення;

4) застосування методу адсорбції для уловлювання і згущення низько концентрованих викидів (0,1–1 г./м3) з послідуючою десорбцією їх димовими газами; в цьому випадку за рахунок зменшення об'єму забрудненого повітря збільшується можливість цілий рік використання котельних установок.

Повітря, яке видаляється від обладнання, що пилить, перед викидом у атмосферу також піддається очищенню. Конструкції пилеутримуючих пристроїв (циклони, електрофільтри і т.д.) повинні відповідати умові, щоб концентрація пилу у викидаємому повітрі не перевищувала допустиму за санітарними нормами. У зв'язку з тим, що більшість пластмас дають вибухонебезпечний пил, венткамери і все устаткування, яке застосовується повинно бути прийняте у вибухобезпечному виконанні.

Заходи по охороні водоймищ та інших джерел водокористування

Заходи по охороні водоймищ та інших джерел водокористування повинні охоплювати комплекс технічних рішень, які зменшують витрати прямоточної господарсько-питтєвої води і ліквідуючи можливість забруднення відходами виробництва навколишніх джерел водокористування (озера, річки, моря, горизонти підземних вод і та ін.).

Заходи по охороні ґрунту

При виборі площі для будівництва нових виробництв згідно СН-202–81 рекомендується використовувати незручні чи неприродні для сільського господарства землі; при цьому не потрібно додаткових заходів по охороні ґрунту. У тих же випадках, коли при будівництві займається якісна земля і знищується лісові угіддя, проектувальник повинний забезпечити рішення, які дозволяють зберегти продуктивний шар землі за рахунок нових посадок ліса і та ін.

У зв'язку з тим, що на підприємстві по переробці пластмас утворюються тверді відходи полімерного походження, які не можна використовувати, необхідно по узгодженню із санітарними органами організовувати їх захоронення у спеціально обладнаних місцях (балки, гірничі виробітки, печери і та ін.) чи створювати спеціальні установки по вогневому спаленню твердих відходів.