Учасник | Найменування внеску до Статутного фонду | Загальна вартістьГривень |
4.6. Майно (грошові кошти) передане Учасниками в рахунок внескiв до Статутного фонду Товариства, переходить в його власнiсть
Учасники гарантують та підтверджують відповідними документами належність їм на праві власності майна та коштів /надалі майна/, які вносяться в рахунок Статутного фонду.
Учасники гарантують, що таке майно вiльне вiд претензiй третiх осiб.
4.5. Майно, передане Учасниками в рахунок внескiв до Статутного фонду Товариства, переходить в його власнiсть
4.6. Учаснику Товариства, який повнiстю зробив свiй внесок, видається свiдоцтво Товариства про це.
Таке свiдоцтво Товариства не може бути вiднесено до категорiї цiнних паперiв та не може бути продано, закладено, тощо.
СТАТТЯ 5.
5.1. Учасник Товариства може за згодою решти Учасникiв уступити свою частку /її частину/ одному чи декiльком Учасникам Товариства або третiм особам.
5.2. Учасники Товариства користуються переважним правом придбати частку /її частину/ Учасника, який її відчужує, за погодженою з власником ціною, пропорцiйно їх часткам у Статутному фондi Товариства, або в iншому погодженому мiж ними розмiрi.
5.3. У випадках, якщо протягом 30 днів після повідомлення про бажання Учасника поступитися часткою (її частиною), зробленого у письмовій формі, від решти Учасників не надійшло письмового повідомлення про бажання придбати частку (її частину), Учасник, що поступається часткою, має право реалізувати її самостійно третім особам. Умови поступки частки (її частини) третім особам не можуть бути більш пільговими, ніж ті, що були запропоновані іншим Учасникам.
5.4. Ціна на відчужувану Учасником частку (її частину) встановлюється самостійно Учасником, що поступається своєю часткою (її частиною).
5.5. Передача частки (її частини) третiм особам може вiдбутися тільки пiсля повного внесення Учасником свого внеску.
5.6. При передачi частки (її частини) третiй особi до неї одночасно переходять усi права та обов’язки, що належали Учаснику, який уступив її повнiстю або частково.
5.7. Учасник вправi вийти з Товариства, попередивши про це письмово решту Учасникiв не пізніше, ніж за три мiсяцi до дати виходу.
5.8. При виходi Учасника з Товариства йому сплачується вартiсть частини майна Товариства, яка включає також вартість належних Товариству акцій, паїв, часток, інших активів Товариства в будь-яких господарських формуваннях як на території України, так і за її межами, пропорцiйно частцi Учасника в Статутному фондi. Для проведення майнових розрахунків з Учасниками, що вибувають, Товариство складає баланс на момент вибуття на основі поточних ринкових цін та обгрунтованих оцінок, підтверджених незалежними аудиторами. Виплата провадиться після затвердження балансу на момент вибуття і в строк до 6-ти місяців з дня виходу.
5.9. Учаснику, що вибув, виплачується належна йому частина прибутку, одержаного Товариством у даному році на момент його виходу.
5.10. На прохання вибуваючого Учасника, за згодою Загальних Зборів Учасників, його частка може бути повністю або частково повернена в натуральному виразі.
5.11. У випадку реорганiзацiї юридичної особи - Учасника Товариства, або у зв’язку зi смертю громадянина - Учасника Товариства, правонаступники (спадкоємцi) мають переважне право на вступ до Товариства.
5.12. При вiдмовi правонаступника (спадкоємця) вiд вступу до Товариства або при вiдмовi Товариства в прийомi йому видається вiдповiдна частина майна, що належала лiквiдованiй (реорганiзованiй) юридичнiй особi (спадкодавцю), вартість якої визначається на день виходу Учасника у відповідності з положеннями даної статті.
5.13. Всi належнi до сплати кошти виплачуються протягом шести місяців з моменту виходу Учасника з Товариства.
5.14. Змiна розмiру Статутного фонду здiйснюється за одностайним схваленням Учасників.
Зміни Статутного фонду, або вартості внесків в Статутний фонд, не впливають на розмір часток Учасників, якщо інше не буде передбачено рішенням про зміну Статутного фонду.
5.15. Рiшення Товариства про зменшення Статутного фонду набирає чинностi не ранiш, як за три мiсяцi пiсля державної реєстрацiї такої змiни.
СТАТТЯ 6
Учасники Товариства зобов’язані:
- додержуватись положень установчих документiв Товариства та виконувати рiшення Загальних Зборів Учасників;
- всебiчно пiдтримувати Товариство та спiвпрацювати з ним;
- зберiгати конфіденцiйнiсть iнформацiї про дiяльнiсть Товариства протягом його iснування та двох рокiв пiсля лiквiдацiї Товариства або виходу Учасника;
- гарантувати вiдсутнiсть в ранiше укладених ними угодах, як i в угодах, що будуть укладенi в перiод дiї даного Договору, положень, якi б обмежували дiяльнiсть Товариства;
СТАТТЯ 7.
7.1. Учасники Товариства мають право:
- брати участь в управлiннi справами Товариства в межах, передбачених чинним законодавством та установчими документами;
- отримувати частку прибутку (дивідендів) пропорційно частці кожного з учасників, якщо вони є учасниками Товариства на початок строку виплати дивідендів
- вийти в передбаченому порядку з Товариства;
- одержувати iнформацiю про дiяльнiсть Товариства.
7.2. Для здійснення своїх прав Учасники мають право перевіряти книги та рахунки, що ведуться Дирекцією Товариства, а також забезпечуються Дирекцією всією відповідною інформацією, включаючи управлінську звітність та оперативну статистику, а також будь-яку іншу комерційну та оперативну інформацію у тій формі, якої вони потребують.
7.3. Дирекція зобов’язана надавати Учасникам звіти про фінансовий та економічний стан Товариства, включаючи баланс і рахунок прибутків та збитків з поясненнями.
7.4. Учасники Товариства користуються iншими правами, передбаченими установчими документами та рiшеннями Загальних Зборів Учасників.
СТАТТЯ 8.
- Органи управління та контролю Товариства:
- Вищий - Загальні Збори Учасників;
- Виконавчий - Дирекція;
- Контролю - Ревізійна комісія.
8.1. Вищим органом Товариства є Загальні Збори Учасників (надалі - Збори Учасників), які складаються з представників Учасників, повноваження яких підтверджені дорученнями.
Збори Учасників обирають Голову Загальних Зборів Учасників.
Учасники мають кiлькiсть голосiв, пропорцiйну розмiру їх часток у Статутному фондi.
8.2. Виконавчим органом Товариства є Дирекція.
Склад та повноваження кожного з вказаних органів у подробицях обумовлюються Статутом та рiшеннями Зборів Учасників.
СТАТТЯ 9.
9.1. Прибуток Товариства за винятком сум по сплатi податкiв, сум, спрямованих на поповнення i утворення фондiв Товариства, iнших сплат з прибутку згiдно Статуту, розподiляється мiж Учасниками, пропорцiйно їх внескам до Статутного фонду.
9.2. Чистий прибуток Товариства розподiляється між Учасниками за пiдсумками дiяльностi за рік.
9.3. Розподiл чистого прибутку за згодою кожного з Учасникiв може проводитись як у грошовому, так i в натуральному виразi.
СТАТТЯ 10.
10.1. Крiм Статутного та резервного фондiв, в Товариствi можуть створюватись також iншi фонди, зокрема:
- фонд виробництва;
- фонд соцiального розвитку.
Склад, призначення, розмiр, джерела формування i порядок використання кожного з фондiв визначається Зборами Учасників, а також Установчими документами.
10.2. Резервний фонд створюється в розмiрi не менш 25% Статутного фонду.
Створення резервного фонду здiйснюється шляхом щорiчних вiдрахувань у фонд 5% сум чистого прибутку.
10.3. Фiнансовi результати дiяльностi Товариства встановлюються на пiдставi рiчного бухгалтерського балансу i висновкiв ревiзiйної комiсiї.
СТАТТЯ 11.
Учасники, якщо таке не буде суперечити чинному законодавству, можуть надавати Товариству строкову та безстрокову фінансову допомогу у виглядi обладнання, послуг, грошових коштiв, в тому числi готiвкою. Оцiнка вартостi обладнання та послуг здiйснюється за домовленiстю Сторiн.
СТАТТЯ 12.
Діяльність Товариства припиняється:
- за рішенням Зборів Учасників;
- на підставі рішення суду, арбітражного суду.
СТАТТЯ 13.
Учасники звiльняються вiд вiдповiдальностi за повне або часткове невиконання або не належне виконання своїх обов’язкiв, якщо це трапилось внаслiдок форс -мажорних обставин (обставин, котрi не залежать вiд волi Учасників i включають стихiйнi лиха, цивiльнi вiйни та заворушення, ембарго, акти державних органiв, зокрема, законодавчих).
Порядок повiдомлення про виникнення та припинення таких обставин вирiшується Зборами Учасників.
СТАТТЯ 14.
Спори мiж Учасниками, Учасниками та Товариством розглядаються в судових органах України з застосуванням норм Українського процесуального та матерiального права.
СТАТТЯ 15.
Повiдомлення, пов’язані з виконанням даного договору, повиннi здiйснюватись у письмовiй формi та будуть розглядатись як поданi належним чином, якщо вони переданi поштою на замовлення з повідомленням про вручення або особисто за юридичною адресою Учасників та Товариства.
СТАТТЯ 16.
16.1. Договiр набуває чинностi з дати його пiдписання i дiє до моменту лiквiдацiї Товариства.
16.2. У разi розбiжностей чи протирiччя мiж положеннями Договору та Статуту, положення Договору будуть мати переважну силу.
СТАТТЯ 17.
Даний Договiр укладено в м. Києві “__” ____ 2010 року у 5-ти примiрниках українською мовою, один з яких зберiгається у справах нотаріуса.
ПIДПИСИ УЧАСНИКIВ:
Визначення планової окупності витрат.
Висновок
Для побудови власного підприємства необхідно врахувати всі витрати, що необхідні для початку власної діяльності. Необхідно скласти локальний кошторис що є первинними кошторисними документами. Щоб відкрити власну справу необідний стартовий капітал. Затрати, що необхідні для роботи підприємства складають 1 190 000 грн. Надалі діяльність підприємства приноситиме прибуток, що частково буде гасити цю суму коштів.