Смекни!
smekni.com

Методи проведення маркетингового дослідження компанією "Бізнес. Маркетинг. Технології" (стр. 4 из 4)

5) Вироблення шляхів підсилення конкурентої спроможності продукту, покликаних, спираючись на унікальність, наближати продукт до ідеального уявлення споживачів. Оскільки для просування товару, який максимально відповідає потребам відповідної цільової аудиторії, потребує менше ресурсів та зусиль. При реалізації даного підходу діяльність маркетологів є не маніпулюванням свідомістю споживачів, а можливістю за допомогою створення відповідного продукту максимально реалізувати потребу споживачів. Реалізація даного підходу відбувається в межах брендінгу, який спирається на результати маркетингових досліджень.

6) Урахування особливостей та активне залучення ресурсів команди компанії - Клієнта. Виходячи з досвіду нашої роботи, ми розуміємо, що реалізовуватись буде те, що розуміється, поділяється і, бажано, створене, якщо не самою командою компанії - Замовника, то за її активною участі. Для реалізації даного підходу ми пропонуємо різні форми розробки “Маркетингової стратегії просування торгової марки”.

Даний продукт може розроблятись як в ході 3 - 3,5-денного тренінгу-семінару (ця форма роботи дозволяє максимально задіяти командний ресурс та домогтися створення загального підходу), так і “під замовлення”, але з проведенням 3-х “круглих столів”, на яких відбуватиметься обговорення і корегування пропонованих нами підходів, та вибір оптимальних рішень.

Розробка маркетингової стратегії протягом тренінгу-семінару найоптимальніший спосіб, якщо в компанії існує маркетингова служба, відділ або департамент, при цьому до участі в даному семінарі дуже корисно залучення ключових спеціалістів комерційних/збутових підрозділів і спеціалістів з реклами. Автор та ведуча тренінгу-семінару “Розробка маркетингової стратегії просування ТМ” директор компанії “Бізнес. Маркетинг. Технології”, успішний маркетолог-практик з 10-річним стажем – Олена Кравченко.

Даний варіант співробітництва не тільки дозволяє максимально урахувати груповий ресурс, але й озброює системним підходом.

Другий варіант скоріше ближчий компаніям, в штаті яких є одиничні спеціалісти з маркетингу (котрі, як правило, завантажені тактичною роботою та не мають ресурсів та можливостей для розробки стратегії), або ж у штаті компанії поки що немає маркетологів (але є відділ реклами або фахівці з реклами). Як правило, в результаті нашого співробітництва не тільки створюється системне бачення маркетингової стратегії, але й змінюється ставлення керівництва компанії до ролі маркетингу на виробництві. Тому, часто після розробки стратегії відбувається підсилення даного підрозділу. Часто одночасно з розробкою стратегії ми допомагаємо нашим клієнтам у створенні ефективних маркетингових служб, підборі необхідних фахівців.

7) Розробка маркетингової стратегії просування продукту або послуги з урахуванням стратегії просування організації. Даний підхід будується на розумінні опори стратегічного маркетингу на стратегічний менеджмент компанії. По суті, без стратегічного та системного менеджменту, узгодженого бачення цілей та шляхів розвитку організації, дуже важко здійснити стратегічний та системний маркетинг. Тому для забезпечення максимального ефекту ми пропонуємо комплекс робіт, на першому етапі якого проводиться тренінг для топ-менеджерів компанії з розробки “Філософії та стратегії розвитку організації”, його автор та ведучий відомий успішний оргконсультант - Леонід Богданов.

А вже на другому етапі з урахуванням створеної командної стратегії та розуміння цінностей компанії розробляється маркетингова стратегія просування.

Таким чином, спектр пропонованих компанією “Бізнес. Маркетинг. Технології” послуг з просування складається з:

• послуг зі створення командної стратегії розвитку організації;

• послуг з розробки ефективних маркетингових стратегій;

• комплексу робіт з брендінгу;

• послуг з реалізації стратегії, проведення рекламних акцій різного масштабу.

Для забезпечення максимального ефекту в їх реалізації в тій чи іншій мірі бувають задіяні всі департаменти нашої компанії: маркетингових досліджень, просування, консалтингу та навчання персоналу і навіть підбору персоналу.

Підбір персоналу

Маркетингова специфіка роботи нашої компанії - одна з переваг при підборі персоналу, оскільки у своїй роботі ми виходимо з виявлення реальних потреб та особливостей ситуації на ринку, а також реального знання специфіки різноманітних ринкових сегментів.

За час роботи компанії створена обширна база даних про спеціалістів різних категорій, що дозволяє здійснювати оперативний пошук персоналу та залучати до пошуку не тільки тих, хто на даний момент активно шукає роботу.

Підбір персоналу здійснюють висококваліфіковані психологи з досвідом роботи в галузі профвідбору та профконсультування, а також з досвідом роботи в бізнес-структурах. До наших послуг входить організація конкурсного відбору та, при необхідності, психологічне тестування. При підборі ми враховуємо фактор психологічної сумісності (начальник - підлеглий, співробітник - команда).

Вартість послуг з підбору персоналу залежить від:

· Категорії спеціаліста, який підбирається (топ-менеджер, керівник середньої ланки, фахівець).

· Рівня заробітної плати.

· Рівня вимог до претендента, які висуваються до нього.

· Термінів підбору.

· Та можливих гарантійних обов'язків з боку нашої компанії (тривалості гарантійного терміну, кількість спеціалістів, які надаються у межах заміни).

Комплекс робіт з пошуку спеціалістів починається після заповнення Замовником заявки на підбор спеціаліста та підписання Договору.

Наша компанія в більшій мірі спеціалізується на підборі спеціалістів таких категорій:

1. Топ-менеджери: генеральний директор, виконавчий директор, комерційний директор, фінансовий директор, директор з маркетингу та реклами, директор зі стратегічного розвитку, управляючий магазином.

2. Керівники середньої ланки: начальник відділу маркетингу, начальник відділу збуту/продажу, начальник відділу логістики, арт-директор, головний бухгалтер.

3. Спеціалісти: менеджер з маркетингу, менеджер з реклами, менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу (різноманітних галузей), дизайнери, менеджери по роботі з персоналом, бухгалтери, бізнес-тренери.

4. Технічний персонал: офіс-менеджери, водії.